UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Bentley Mulsanne


Тонкі модифікації з великим ефектом – MANSORY підвищує спортивні якості Bentley Mulsanne
По всьому світу назва MANSORY є синонімом модифікації автомобілів класу люкс. З його новою програмою для седана вищого класу Mulsanne, компанія Brand від Баварії знову підтверджує своє місце як головну адресу для ексклюзивних аксесуарів, потужних удосконалень, а також елегантний дизайн корпусу автомобіля для Bentleys.
Цього разу власник MANSORY Design & Holding GmbH, потребує всього лише дотику його вишуканості, щоб пробудити динамізм Bentley Mulsanne. Стримане використання видимого вуглецевого волокна дає машині гідний прискорений покращений спортивний стиль. MANSORY підходить для 10 х 22 “” M8 “коліс, щоб відповідати новому зовнішньому вигляду. Особливо легко підроблене колесо також може обробляти високі навантаження завдяки спеціальним алюмінієвим сплавам. Для досягнення оптимальних результатів, MANSORY рекомендує шини ультра-високої потужності 285 / 35ZR22 для передніх і задніх мостів.
Для любителів коліс, виготовлених з використанням класичного процесу відливання, MANSORY рекомендує свій “Multispoke” 10,5 x 22 “легкосплавний диск.
Додатки MANSORY до 2,6-тонної чотиридверної моделі – це не тільки глибока шкіра: внутрішнє відділення двигуна забезпечує Mulsanne з потужністю двигуна 585 к.с. / 430 кВт при 4000 об / хв (у порівнянні з 512 к.с. / 377 кВт у стандартній моделі ) максимальний момент – 1100 Нм при 2300 об / хв. Ця зміна дає Mulsanne потужність зробити 0-100 км / год за всього лише 5,0 секунди. Він також приймає максимальну швидкість з 296 км / год до 305 км / год. І нова вихлопна система дає бензиновому двигуну V8 новий поштовх.
Клієнт навіть може вибрати індивідуальний інтер’єр відповідно до свого стилю. Поліровані алюмінієві, вуглецеві, арочні або глянцеві поверхні збільшують кабіну Mulsanne у будь-якому бажаному кольорі та чудово доповнюють шкіру на приладовій панелі та сидіння. Виняткова ручна вишивка у підлокітниках та підголівниках забезпечує додаткові штрихи. Загалом, це призводить до ідеального симбіозу між спортивним стилем та розкішним відчуттям.
Завантажити конфігуратор