UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Flying Spur


Знову ж таки, на цьому розкішному зразку модифікатори баварського міста Бранд змогли показати лише те, що вони можуть зробити з досвідом та інженерним мистецтвом.

Сам вуглецевий зовнішній вигляд відбиває нову самореалізацію трансформації. MANSORY виробляє вуглецеве волокно до найвищих стандартів у власному автоклаві.

Саме існування заднього спойлера дає зрозуміти, що на цьому Bentley MANSORY підвищили рівень продуктивності. MANSORY як ідеальне збалансоване рішення розробили трохи збільшену потужність.

Завдяки оптимізації характеристик двигуна та вихлопної системи, яка чітко впізнається за допомогою нової хвостової труби, Flying Spur розганяється від 0 до 100 км / год за 4,0 секунди і до 200 км / год за 14 секунд.

22-дюймові легкосплавні диски “V6” та “Multispoke” гарантують безпеку, динамічність та елегантність у всіх умовах водіння. Вони виробляються виключно MANSORY у процесі кування. Це набагато складніше, ніж звичайні процеси кування. Однак, це забезпечує величезну міцність при дуже низькій товщині.

Окрім ексклюзивного зовнішнього вигляду та жвавого динамізму підвищеної продуктивності, MANSORY також досягає нових стандартів винятковості та розкоші щодо інтер’єру. Шкіряні комбінації в гармонійних тонах представляють традиційний клас Bentley. Крім того, окремі елементи в carbon-look підкреслюють це створення Kourosh Mansory.
Завантажити конфігуратор