UKRAINE UKRAINE UKRAINE

GT Races


Глибоко вкорінений в MANSORY філософії – девіз, який постійно забезпечує автомобільні шедеври. З MANSORY GT Race, що базується на Bentley Continental GT, MANSORY в черговий раз розмістив такий шедевр у центрі уваги. Були внесені зміни в кузов, двигун та інтер’єр, які чітко підтримують спортивні амбіції купе.

Особливо помітне в пакеті кузова, зрозуміло, що дизайнери MANSORY надихали світ автотранспорту: крім дизайнерських елементів, таких як надлегкий капот з відкритим карбоновим волокном або спеціально розроблені денні вогні, цільовий дизайн інтервенції забезпечують збільшення аеродинаміки та оптимізації ваги.

Жодна інша компанія на ринку не настільки тісно пов’язана з використанням вуглецевого волокна, як MANSORY. Ці фахівці виробляють і обробляють цей надлегкий, надзвичайно міцний матеріал у власних автосалонах, що означає, що вони не повинні покладатися на постачальників. Це дає їм повну свободу в обсязі, придатності та дизайні компонентів.

Програма інтер’єру MANSORY
Навіть внутрішні переваги від виготовлення MANSORY стильно поєднують в собі дорогоцінні матеріали, такі як найвища шкіра, Alcantara і зелений колір вуглецевого волокна. Шкіра особливо довговічна і ще дуже м’яка. Характерні натуральні продукти з їхнім особливим виглядом та чудово декорованими ручними робочими швами дають нещодавно розробленому спідометру екстравагантний вигляд.

Колекція колеса MANSORY
MANSORY оснащує GT-Race відмінними колесами. Завдяки технології кування, ці колеса є легкими і міцними. Комбінація розмірів використаних колес-шин – 10×22 дюймів з шинами розміром 295 / 30ZR22.

Програма MANSORY
Таким чином, спритність та характеристики керування створюють простір для більшої потужності.Ступінь модернізації включає в себе високоефективну вихлопну систему, нові поршні, з’єднувальні стержні, розподільний вал, турбонагнітач, інтеркулер, новий двигун і управління передачами, а також спортивний повітряний фільтр з вищим повітряним потоком. Взаємодія цих компонентів дає потужність близько 1001 к.с. / 736 кВт при 6000 об / хв (Серія: 567 к.с. / 423 кВт при 6000 об / хв). Одночасно зростає потужність 1200 Нм з максимальним крутним моментом, який доступний на 2100 об / хв (Серія: 700 Нм на 1700). Після модифікації максимальна швидкість складає 330 км / год. Прискорення від нуля до 100 досягається через 3,9 секунди.

Завантажити конфігуратор