UKRAINE UKRAINE UKRAINE

SIRACUSA 4XX

З 4XX MANSORY тепер представляє друге покоління супер-спортивного автомобіля SIRACUSA. Перша модель була заснована на Ferrari 458, спадкоємець Ferrari 488, тепер отримав повне перетворення. Центром повного налаштування є вражаючий дизайн корпусу. Але двигун, колісні диски та інтер’єр також отримали вражаючий редизайн у найкращій якості виробництва.

Як очікується, для справжнього MANSORY ми не шкодували використання вуглецю. Ніяка назва компанії не настільки тісно пов’язана з вуглецем, як MANSORY. У наших власних автоклавах фахівці виробляють і обробляють надлегкий і високоміцний матеріал з автоспорту і, як наслідок, не залежать від постачальників. Це дає абсолютну свободу в обсязі, придатності та дизайні компонентів.

Найкращим доказом цього є абсолютно нещодавно розроблений кузов: крім оптики, технологія також має свої висвітлення, наприклад, вражаючі споживання повітря на передній спойлер оптимізують потік свіжого повітря до радіатора. Разом з спеціально розробленою передньою губою це забезпечує кращу силу придушення. Нові, надзвичайно яскраві денні вогні дають додаткову пасивну безпеку.

Ультралегкі колеса роблять свій внесок в оптику та продуктивність. Підроблені легкосплавні колісні диски об’єднують високу стійкість з винятково низькою вагою. Знижуючи необроблену масу, колеса реагують ще більш агресивно і реалізують кожну керовану команду навіть у самих екстремальних умовах. На передній панелі 9×20-дюймові диски носять 255/30 високоякісних шин, а задні колеса задніх мостів розміром 12×21 дюймів з шинами 325/25 передають потужність двигуна на дорогу.

3,9-літровий двигун у 4XX працює з оптимізованим керуванням двигуном та спеціально розробленою вихлопною системою. Ця комбінація призводить до потужності 790 л.с. (581 кВт) при 8000 об / хв. Завдяки крутному моменту 870 Нм (361 фунті футів) при 3000 обертів на хвилину вісім циліндрів прискорює дух 2,9 секунди (Стандарт: 3,0 с) від нуля до ста (62 милі в годину). Верхня швидкість 341 км / год (стандартна: 330 км / год) також вище, ніж стандартний автомобіль. Компоненти шасі, встановлені для SIRACUSA, були спеціально розроблені для збільшення потужності. Вони складаються з чотирьох послідовно намотаних пружин. В результаті автомобільний центр тяжіння на 20 мм нижче, ніж стандартний автомобіль.

В інтер’єрі MANSORY створили центр управління, який чудово поєднує в собі функціональність та комфорт. Рульове колесо, спеціально розроблене для 4XX у комбінації зі шкірою та вуглецем, а також перероблена панель управління центральної консолі гарантує оптимальне управління транспортним засобом. У той же час, інтер’єр суперспортивного автомобіля викликає відчуття чистої розкоші. Всі компоненти внутрішньої обшивки – шкіряне покриття, зміщені кольоровими швами. 4XX логотипи на сидіннях, футлярах та дверях додають витонченості.

Завантажити конфігуратор