UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Aventador

Передні крила, а також капот, видаляються і замінюються власними версіями. Дифузор, інтегрований у новий задній фартук, стабілізує задню частину на великій швидкості і, у зв’язку з збільшеним заднім крилом, створює контактний тиск на задній осі. Пакет корпусу завершується шляхом обміну кришками даху та двигуна з елементами з вуглецевого волокна.

Програма інтер’єру MANSORY
Само собою зрозуміло, що використовуються тільки найцікавіші матеріали. Оброблена шкіра для сидінь та приладової панелі є особливо міцною та надзвичайно м’якою. Натуральний продукт, що має індивідуальне зерно та чудово сформований шов, дає відчуття екстравагантності спортивному кермо. Навіть більше, щоб підкреслити спортивний характер інтер’єру, MANSORY встановлює неслабкі алюмінієві педалі та реальні компоненти вуглецевого волокна.
MANSORY видаляє кнопку запуску / зупинки двигуна від центральної консолі до даху.

Програма MANSORY
Але це не тільки завдяки привабливому дизайну, яким вражає індивідуальний Aventador MANSORY. Завдяки оптимізованій системі керування двигуном та високоякісній вихлопній системі, покращується потужність двигуна та прискорення. Завдяки 754 PS / 555 кВт при 8,300 об. / Хв і 750 Нм при 6000 об / хв, 12-циліндр прискорюється з нуля до 100 км / год при захопленні 2,8 секунди. Верхня швидкість 355 км / год також вище, ніж у базового транспортного засобу.

Завантажити конфігуратор