UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Range Rover MK III

Ідеально підходящі аеродинамічні компоненти забезпечують серії Range Rover помітно більш яскраву зовнішність.

На задній ділянці, яка має дифузорі, виготовлену із видимого вуглецевого волокна та спойлера даху, також виготовленого з вуглецю, підкреслюється динамічна зовнішність позашляховика. Крім того, D-стійки даху можуть бути оснащені вуглецевими додатками.

Програма інтер’єру MANSORY
Коли мова йде про інтер’єр, MANSORY створив центр управління, який чудово поєднує в собі функціональність та комфорт. Спортивне кермо та алюмінієва система педалі – спеціально створені для Range Rover – забезпечують повний контроль над автомобілем. У той же час дизайн інтер’єру виражає чисту розкіш. Майже всі внутрішні компоненти покриваються шкірою і, на вимогу, можуть бути об’єднані з екзотичними дерев’яними або вуглецевими додатками. Ідеально вишиті логотипи MANSORY на сидіннях і килимах для ніг дають витонченому інтер’єру бездоганний вигляд.

Колекція колеса MANSORY
23-дюймові легкосплавні диски з високопродуктивними шинами, розміри 315/25 R23, завершують динамічну зовнішність Range Rover Vogue. Щоб привернути ще більше уваги, новий модуль пневмопідвіски може знизити центр тяжіння до 30 мм.

Програма MANSORY
MANSORY пропонує потужність двигуна для всіх варіантів двигуна Range Rover. Приблизно 30 HP додаткової потужності двигуна і до 40 Нм додаткового моменту генеруються у всіх варіантах серійних виробничих одиниць, встановлюючи спортивні вихлопні системи, спортивні повітряні фільтри та оптимізований блок керування двигуном (ECU).

Завантажити конфігуратор