UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Range Rover MK IV

Вражаючі стилістичні характеристики завжди були відмінною рисою компонентів шасі MANSORY.

Програма інтер’єру MANSORY
Тільки найкращі матеріали знаходяться в салоні автомобіля, забезпечуючи найбільший комфорт. Шкіра, використовувана для інтер’єру надзвичайно пружна, надзвичайно м’яка. MANSORY upholsters використовують бездоганну шкуру натуральних продуктів для інтеграції в інтер’єр, застосовуючи найбільш декоративний шов.

Колекція колеса MANSORY
Високі технічні вимоги, в поєднанні з спортивною елегантністю, є відмінною рисою дизайну колеса MANSORY 8/1. Алмазний полірований ободок пропонується як для переднього так і для заднього боку розміром 10 х 22 дюймів. Використання надлегких алюмінієвих сплавів і, як наслідок, зменшення маси, значно поліпшують прискорення, гальмівну відстань та керованість. MANSORY рекомендує шини VREDESTEIN ULTRAC VORTI в розмірі 305/35 ZR22 як оптимальні шини.

Програма MANSORY
Для дизельного двигуна V8 Vogue – комплект, що складається з спортивного повітряного фільтра та оптимізованої електронної системи двигуна в програмі. Порівняно з автомобілем серії, потужність збільшується до 51 кВт / 70 к.с., а додатковий момент 70 Нм.

Завантажити конфігуратор