UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Range Rover Sport from 2014

Точні, вуглецеві аеродинамічні компоненти додають чіткий, більш чоловічий погляд на модель Range Rover Sport. Панель у зоні спереду та вуглецеві корпуси для крихітних дзеркал прикрашають фланги. У задній частині карбоновий дифузор, вставлений в новий задній спойлер, а також спойлер на даху, також у вуглевому кольорі, підкреслюють динамічну зовнішність позашляховика. Крім того, D-стійки даху можуть бути одягнені з carbonfibre.

Програма інтер’єру MANSORY
У інтер’єрі MANSORY створив контрольний центр, який чудово поєднує в собі функціональність та комфорт. Спортивне кермо з углеродом, спеціально розроблене для Range Rover Sport, та алюмінієві педалі гарантують повний контроль автомобіля. У той же час, інтер’єр викликає чисту розкіш. Майже всі внутрішні компоненти оббиті майстрами шкіри та вишуканим карбоновим матеріалом MANSORY, а також можуть бути поєднані з тонким покриттям з деревини на замовлення.

Колекція колеса MANSORY
MANSORY пропонує різноманітні конструкції та розміри колеса від 21 дюйма до 23 дюймів. Рекомендований розмір шини спереду і ззаду – 315/25 ZR23.

Завантажити конфігуратор