UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Range Rover Sport till 2013

Ідеально підходить до 40-річного дня народження Range Rover, MANSORY Switzerland AG представляє програму персоналізації позашляховиків. Точніше, для спортивної похідної, Range Rover Sport. Як і у випадку з усіма модифікаціями від MANSORY Switzerland AG, кузов та салон піддаються повній роботі і оснащені потужним двигуном. MANSORY не розрізділяє дизельний та бензиновий двигун у базовій моделі.

Спеціалісти приділили особливу увагу поліпшенню спортивного вигляду британського позашляховика. Аеродинамічні компоненти, що ідеально підходять і виготовлені з пластику PU-RIM, використовуються для того, щоб давати серії Range Rover Sport значно більше вражаючого вигляду.

Програма інтер’єру MANSORY
Для інтер’єру MANSORY створив центр управління, який оптимально поєднує в собі функціональність та зручність. Спортивне кермо та алюмінієві педалі – спеціально створені для Range Rover Sport – забезпечують повний контроль над автомобілем. Майже всі внутрішні компоненти обшивки покриті шкірою і можуть бути об’єднані зі стильним деревом або вуглецевими додатками, якщо це потрібно. Ідеально вишиті логотипи MANSORY Швейцарії на сидіннях і килимах для підлоги завершують покращений вигляд.

Програма MANSORY
MANSORY пропонує потужні покращення продуктивності для всіх варіантів двигуна Range Rover Sport. У всіх варіантах серійних агрегатів виробляється близько 30 Н. ст. додаткової потужності двигуна та додаткового моменту до 40 Нм, встановлюючи спортивні вихлопні системи, спортивні повітряні фільтри та оптимізовану ЕКЮ.

Завантажити конфігуратор