UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Levante

Дифузор з дифузорною дошкою знаходиться ззаду, а кутові кінцеві труби чудово регулюються до нової аеродинамічної упаковки. Розширюваний спойлер на даху та задній спойлер також показують, що MANSORY надає автомобілю агресивного характеру.

Легкосплавні диски GTurismo ідеально відповідають загальному витонченню з погляду зовнішності та конструкції. Варіанти кольорів: Diamond Black та Diamond Silver, покривають ультрависокопродуктивні шини розміром 265/35. Завдяки відповідному колісному контуру MANSORY гарантує, що колеса не тільки підходять для серії Levante, але і для широкого кузова.

Розвиток двигуна MANSORY будується на новій гнучкості. V6 близнюк turbo Levante S дає підвищення продуктивності 35 HP (25 кВт). Ця додаткова потужність призводить до нещодавно запрограмованого керування двигуном, спортивним повітряним фільтром та новим спортивним глушником.

Нова спортивна рульова система та алюмінієві педалі мають найвищий рівень, як з точки зору функціональності, так і естетики. Численні помаранчеві прилади гармонійно пов’язують загальний вигляд з інтер’єром, тоді як рукоділля з м’яких і шкіряних сидінь доводить високий рівень майстерності оббивних цехів.

Широка програма удосконалення, яка підтверджує, що MANSORY розуміє, що означає створення сильної унікальної моделі від виробничого автомобіля.

Завантажити конфігуратор