UKRAINE UKRAINE UKRAINE

McLaren 12C

Зокрема, пакет кузова дає зрозуміти, що MANSORY хотів значно відрізнитись. Окрім елементів дизайну, таких як надлегкий капот з відкритими секціями з вуглецевого волокна. Цей високотехнологічний процес приносить деякі вражаючі переваги: і значення прискорення, і гальмівна відстань, і витрата палива покращуються завдяки зменшенню ваги автомобіля. Крім того, нове оформлене підвіконня для підвіски стабілізувало повітряний потік між двома осями. Профіль крила у поєднанні з дифузором забезпечує більший контактний тиск на задній осі.

Програма інтер’єру MANSORY
Найкращі матеріали використовуються в інтер’єрі, що дає власнику відчуття максимального комфорту. Шкіра інтер’єру MANSORY обробляється майстрами, і вона особливо міцна та надзвичайно м’яка. Тільки бездоганні натуральні шкури встановлюються в інтер’єрі та шитимуться контрастною ниткою. Нова розроблена спортивна рульова система, алюмінієві педалі та реальні елементи вуглецевого волокна завершують вишуканий загальний відтінок у McLaren 12C. MANSORY досягає ідеального симбіозу спортивної функціональності та розкішної атмосфери.

Колекція колеса MANSORY
Виготовлені за технологією кування, ці колеса є надлегкими і особливо міцними. На передній осі обрана колісна шина комбінація 9.0Jx20-дюйм з шинами розміром 245 / 30ZR20. У задній частині 11Jx21-дюймові диски в парі з шинами 305 / 25ZR21.

Програма MANSORY
MANSORY пропонує центральну частину своєї програми налаштування з потужним двигуном. Оновлення включає в себе високоефективну вихлопну систему, нову систему керування двигуном та спортивний повітряний фільтр з підвищеним вмістом повітря через потік. Комбінація цих компонентів дає потужність приблизно 670 PS / 493 кВт при 7100 об / хв (серія: 608 PS / 447 кВт при 7000 об / хв). Одночасно максимальний крутний момент піднімається до 675 Нм, який доступний в діапазоні від 3000 до 6500 об / хв (серія: 600 Нм при 3000-600). Після модифікації найбільша швидкість складає 353 км / год.

Завантажити конфігуратор