UKRAINE UKRAINE UKRAINE

G 4×4²

Мерседес G500 4×42 є одним із найбільш помітних транспортних засобів на дорогах, навіть у стандартній версії на заводі. Широкі, розгорнуті колісні арки та висота цього чудового позашляховика легко зможуть розмістити на своєму місці інші позашляховики. Це була ідеальна відправна точка для MANSORY, модифікатора автомобіля з вуглецевого волокна, щоб створити незрівнянний G-клас для їхніх ексклюзивних клієнтів.

Hовий передній спойлер із видатними світлодіодними фарами і новий витяжок, зроблений із видимого вуглецевого волокна. Фланги прикрашені повітрозабірниками на передніх колісних арках, корпусах дзеркала, ручках та покрівлі, які також виготовляються з видимого вуглецевого волокна. Задній фартух та панелі були перероблені для розміщення освітлювальних приладів, як ідеального способу округлення вуглецевої оболонки.
Але це було не просто тіло, яке MANSORY реконструював: установка нового MANSORY Powerbox у поєднанні зі спортивною вихлопною системою дала 4×42 додатковий удар у вигляді 47 кВт (63 PS), а також збільшення крутного моменту на 100 Нм.

У інтер’єрі MANSORY створили центр управління, який чудово поєднує в собі функціональність та комфорт. Спортивне рульове колесо, спеціально розроблене для 4х42, має вуглецевий наклад, а алюмінієві педалі гарантують повний контроль над автомобілем. Одночасно, внутрішня частина виливається чистою розкішшю – практично всі компоненти інтер’єру були майстерно створені вручну з шкіри і ріжучої крайової вугільної тканини. Ексклюзивний інтер’єр увінчаний логотипами, декоративними швами та бісером, щоб відповідати кольору автомобіля.

Відмінною особливістю аксесуарів MANSORY є крок, який автоматично розширюється, щоб допомогти вам піднятися в кабіну, або, як це дуже серйозно згадує команда MANSORY – “сходи до неба”.

Завантажити конфігуратор