UKRAINE UKRAINE UKRAINE

G-Class 6×6

Оптика 6×6 отримує відмітну ревізію MANSORY: нові основні фари є центральною частиною нового дизайну легких елементів MANSORY. У поєднанні з новою решіткою та капотом передній край надається типовим виглядом MANSORY. Використовується тільки найкращий видимий вуглець, запечений у внутрішніх автоклавах та доповнює серійні компоненти з вуглецевого волокна: MANSORY також виробляє дзеркальні корпуси, вентилятори сторони двигуна, задню спідницю, а також повітряні елементи з надлегкого композитного матеріалу.

Програма інтер’єру MANSORY
MANSORY також може додатково оновлювати інтер’єр, а також вуглецеві деталі. У співпраці з відділом дизайну у нашому будинку оббивний цех впроваджено карбоновий дизайн з контрастними елементами, який передає концепцію зовнішнього вигляду в салон автомобіля. Ще раз команда показала, що MANSORY використовує тільки найкращу, відмінну шкіру, найвищу якість Alcantra.

Програма MANSORY
MANSORY також пропонує величезне збільшення потужності до 840 PS. Для цього MANSORY повністю переробив AMG 8 циліндровий подвійний турбонаддув та встановив справжні гоночні компоненти. Поршні, з’єднувальні стержні, великі кінцеві підшипники, колінчастий вал, головка циліндрів та багато інших деталей сьогодні відповідають високим вимогам засновника компанії Kourosh MANSORY. Разом з новою розробленою вихлопною системою, від колектора до нержавіючих сталевих подвійних кінцевих труб, досягаються видатні характеристики продуктивності. Замість 544 PS (400 кВт), MANSORY модифікована версія досягає вражаючої 840 PS (618 кВт), а максимальний крутний момент підвищується до електронічного обмеження 1000 Нм.

Завантажити конфігуратор