UKRAINE UKRAINE UKRAINE

G-Class Soft kit – till 07 / 2012

Ми будемо раді запропонувати вам персональну консультацію по телефону або по електронній пошті про практично необмежені можливості індивідуалізації вашого автомобіля, повністю на ваш смак. Коли мова йде про удосконалення розкішних транспортних засобів, MANSORY – найвідоміший у світі спеціаліст з тонких налаштувань. Ввівши програму індивідуалізації Mercedes-Benz G-моделі, автомобільний тюнер від Brand, недалеко від Байройта, Німеччина, знову зарекомендував себе як головна адреса, коли мова йде про спортивні аксесуари та захоплюючі модифікації шасі.

Самостійний дизайн зовнішнього вигляду сам по собі робить позашляховик MANSORY справжньою зіркою на наших похмурих вулицях. Ідеально підібрані кріплення крила з надлегкого вуглецю додають 40 мм до ширини шасі і дають аеродинамічний набір дуже серйозного вигляду. Це поєднується з стильними, індивідуально гармонізованими компонентами переднього бампера із вбудованим світлодіодним денним світлодіодним вогнем, а також з капотом з вуглецю. Його особливі погляди досягають повного кола, використовуючи дизайн заднього спойлера, який використовує зовнішній вигляд дифузора, а також бокові спідниці MANSORY, а також обробку фари, задніх ліхтарів та запасного колесного покриття з вуглецю. Хоча ці спортивні налаштування MANSORY вражають, те, що можна знайти під капотом, не менш приголомшливе. Ось так MANSORY реалізує один з чотирьох турбокомпресорів, який запускає 12-ти циліндровий двигун високої потужності моделі G. В результаті, ця велика модифікація MANSORY G-класу зараз розривається з 825 HP / 607 кВт при 5500 r.p.m. під його капотом. Обертовий момент збільшується до 1150 Нм (електронним чином обмежений) при 2200 r.p.m. Спортивна вихлопна система MANSORY, оснащена каталітичним нейтралізатором для гоночного типу, забезпечує вражаючий звук. Для того, щоб передавати цю величезну потужність повного приводу на дорогу, MANSORY оснащує Mercedes чотирма високопродуктивними шинами (305/35 R 23), зробленими Pirelli.

Нова частина позашляховика має 23 дюйми. Mercedes-Benz G-клас був символом статусу автомобіля з винятковими перехресними якостями. Проте водії та пасажири завжди висловлювали заперечення щодо водійських характеристик дорожньо-транспортних пригод, що є надто твердими. MANSORY охопив цю проблему і розробив суспензію, яка регулюється електронним шляхом з кабіни з двома різними характерними кривими амортизатора. Після монтажу амортизатори можна регулювати зсередини автомобіля для використання на суворій місцевості або для комфортного водіння на металевих дорогах. Надзвичайно великі газові резервуари, виготовлені з високоміцного анодованого алюмінію, гарантують, що тиск залишається постійним навіть при робочих температурах вище 150 ° С.

Система, повністю розроблена та виготовлена в Німеччині, додатково представлена 22-міліметровим поршневим стержнем з нержавіючої сталі та демпферним маслом, що спеціально підходить для високих вимог. Виготовлені за найвищими технічними стандартами, у поєднанні з експертною обробкою та найкращими матеріалами – це вимоги якості MANSORY-компаній. Гармонійно розроблені програми аеродинаміки, надлегкі легкосплавні диски та потужні двигуни – основи програми MANSORY. Високоякісні аксесуари та стильні інтер’єри доповнюють склад. Незалежно від спортивних і яскравих, екстравагантних і класних, MANSORY-інженери забезпечують відчуття комфорту та панування. Звичайно, дизайн інтер’єру не що інше, як ексклюзивний зовнішній вигляд. Декоративна оббивка MANSORY дозволяє використовувати тільки найкращі шкіри для інтер’єру. Відмінно оброблені шкурки не тільки виділяються за їх тривалість, але особливо для дуже приємного відчуття їхньої поверхні. Вишукане загальне враження підсилюється спортивним рульовим подушкою безпеки та системою алюмінієвої педалі.

Завантажити конфігуратор