UKRAINE UKRAINE UKRAINE

G-Class WIDE

Вражаючі розширення та благородні компоненти з вуглецевого волокна тепер доповнюють доведений асортимент MANSORY, що складається з елегантних легкосплавних коліс, потужних удосконалень та чудової внутрішньої обробки.

Як тільки Mercedes-Benz G-клас виходить з заводу, це вже вражаюче. MANSORY пропонує широкий набір, що складається з дверних штор, а також переднього і заднього бампера. Цей комплект, повністю виготовлений із вуглецю, а також частково складається з вуглецевого волокна, розширює серійний шасі на 40 міліметрів. Ціна починається з 18.900 євро, плюс податок на додану вартість. Схоже на те, що цього не вистачало, клієнт G може завершити свою модернізацію карбонового волокна з легкою кришкою, панеллю даху та спойлером даху з двома або чотирма позиціями. Дверні ручки, корпус дзеркала заднього виду, кришки фар доповнюють пишність вуглецю.

Різні 21-, 22- або 23-дюймові широкі легкосплавні диски, за бажанням замовника, додатково покращують вражаючий вигляд вишуканого MANSORY SUV і, в той же час, вміло завершують ширші колісні арки.

Щоб доповнити оптичну продуктивність, спеціаліст з переробки також пропонує відповідні покращення продуктивності. Двигун MANSORY повністю переробив восьмициліндровий Biturbo AMG G63, додавши справжні гоночні компоненти: поршні двигуна, маніпулятори, колінчастий вал, головка циліндра та багато інших функцій, які відповідають високим стандартам власника компанії Kourosh Mansory. Нещодавно розроблений вихлопний комплект, від колектора до подвійних витяжок з нержавіючої сталі, які виділяють їх зачаровуючий звук на флангах, забезпечують високі показники продуктивності.

За потребою, налаштування G-моделі поширюється і на інтер’єр.

Завантажити конфігуратор