UKRAINE UKRAINE UKRAINE

GL-Class

Завдяки комплекту з широким кузовом, повністю виготовленому з вуглецевого волокна, GL 63 є привабливим як на дорозі, так і поза нею. Одним з компонентів вражаючої фасадної конструкції є спортивний спойлер з великим охолоджувальним повітрям. Капот ультра-світлого двигуна, з його вентиляційними каналами, забезпечує додаткове подавання свіжого повітря для переднього двигуна. Додана ширина на крилах, дає MANSORY позашляховику свою особливу примітку. Задній спойлер MANSORY з інтегрованим дифузором забезпечує достатньо місця для спортивної вихлопної системи з чотирма виховими трубами.

Підсвічуванням інтер’єру є використання комбінації крокодилячої та коров’ячої шкіри. Чорні та білі елементи натурального продукту з вражаючою крокодилівською фактурою одягають інтер’єр. Чудова чи спортивна – MANSORY пропонує щось на будь-який смак. За запитом внутрішній відділ по догляду за оббивкою може виробляти все, що бажає ваше серце.

Оснащений 10×22 MANSORY 5/1 легкосплавними дисками та шинами Pirelli розміром 305/35 ZR 22, найкращий контакт із асфальтом забезпечує потужність позашляховика. Вражаюча зовнішність MANSORY GL 63 підтримується низкою комплектів живлення. У найбільш потужному рівні конфігурації для 5.5-літровия.
Завантажити конфігуратор