UKRAINE UKRAINE UKRAINE

GLS AMG 63

У всьому світі назва MANSORY є синонімом витонченості розкішних автомобілів.

Спортивна елегантність характеризує зовнішній вигляд модифікацій MANSORY: більші витрати повітря в новому передньому спойлері разом з ідеально інтегрованими денними вогнями.

До вражаючої зовнішності MANSORY використовує 22 “-MULTISPOKE диски. Ультралегкий підроблений край спеціально розроблений для збільшення вимог величезних позашляховиків. Рекомендована комбінація колес-шин розміром 10,5×23 для передніх і задніх мостів, з шинами розміром 305/35/23. Нові легкосплавні диски потрапляють у прожекторний промінь в результаті зниження модуля для пневматичної підвіски. Це знижує центр тяжіння на GLE 63 до 30 міліметрів і значно покращує керованість під час швидкого повороту.

Завдяки потужному збільшенню продуктивності MANSORY пропонує основну частину програми покращення GLS. Обсяг оновлення включає спортивний глушник, спортивний повітряний фільтр і новий двигун управління. В результаті агрегат Mercedes-AMG GLS 63 має вихідний коефіцієнт близько 840 PS / 618 кВт, а крутний момент збільшено до 1150 Нм. Крім того, максимальна швидкість 45 км / год вище, ніж стандартна.

Завантажити конфігуратор