UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Gronos Black Desert

MANSORY виготовив комплект Widebody для Gronos повністю з вуглецю. Подібно до авіакомпаній та гоночних команд Формули-1, MANSORY цінує властивості матеріалу. MANSORY не залежить від постачальників, що мають флуктуаційну якість, а забезпечує внутрішні вимоги з максимальною свободою в дизайні.

Проте відділ розробки не просто переробляв кузов та оптику. З MANSORY Powerbox та спортивною вихлопною системою моторна розробка досягла збільшення продуктивності 63 PS (47 кВт). Навіть максимальний крутний момент чотири літра V8-biturbo збільшено на 100 Нтонт.
Для того, щоб динамічно впроваджувати ці підвищені показники продуктивності на дорогу, MANSORY замінив колеса для внутрішньої моделі кованого колеса M8. Це ідеально підходить для Gronos завдяки великому виробничому процесу, тому що процес дозволяє дуже низьку товщину стін з найбільшою вантажопідйомністю в той же час. Таким чином, MANSORY досягає динамічної поведінки на дорозі та безумовної стійкості на бездоріжжях.

MANSORY переробляє інтер’єр так само всебічно, як і зовнішній вигляд. При цьому окремі акценти не створювалися, а весь інтер’єр був недавно винайдений. Панель приладів, а також центральна консоль була розроблена новим виробником, і, крім того, заднє сидіння було замінено окремими сидіннями. Екстравагантне використання вуглецю та шкіри призвело до управління центром, який ідеально підходить до Widebody. Численні деталі, такі як вишиті логотипи MANSORY, алюмінієві педалі або освітлені підвісні підвіконня, демонструють високий рівень майстерності.

Завантажити конфігуратор