UKRAINE UKRAINE UKRAINE

GRONOS Facelift

З прем’єрою GRONOS Facelift в Женевському автосалоні 2016 року MANSORY представляє нову версію своєї успішної програми удосконалення Mercedes-Benz G-Class. На базі AMG G 63 MANSORY GRONOS Facelift отримали нові вуглецеві аеродинамічні деталі, достатньо стійкі, щоб задовольнити всі вимоги до дороги та позашляховиків. Потужна продуктивність до вражаючич 840 к.с., відмінні легкосплавні диски з діаметром 22 дюймів у форматі XXL, а також майстерно складний ручний шкіряний салон створюють розкішний позашляховик.

Помітною основною особливістю ретельно продуманої конструкції вуглецевого кузова є значно ширші крила. Компанія самостійно обробляє надлегкий матеріал у власному автоклаві, розташованому в Brand (недалеко від Байройта), і таким чином завжди забезпечує високі стандарти якості матеріалів та виготовлення. Жодна інша компанія на ринку не настільки тісно пов’язана з використанням вуглецевого волокна, як MANSORY. Ці фахівці виробляють та обробляють цей ультра легкий, надзвичайно міцний матеріал, вилучений із світу автоспорту у власних автосалонах, що означає, що вони не повинні покладатися на постачальників. Це дає їм повну свободу в обсязі, придатності та дизайні компонентів.

Нові фари є основою дизайну MANSORY Light, що надає моделі G універсальний вигляд.

Вражаючі 23-дюймові легкосплавні диски MANSORY забезпечують відмінний контакт з дорогою. Це також покращує керованість та значно посилює зовнішній вигляд автомобіля. Колесо з кольоровим вугіллям сірого моноблока з позначкою “SPIDER” оснащене шинами розміром 305/35 R23, що гарантує чудове зчеплення. Як альтернатива, MANSORY пропонує більше колісних конструкцій, таких як моноблочний M8 в 22 дюйма на 23 дюйма з обертанням, самоналагоджувальним покриттям ступиці.

Продовження індивідуалізації G-моделей можна знайти в інтер’єрі. Дві панелі та вся центральна консольна площа були повністю перероблені. Внутрішня студія інтер’єру повністю перекрила інтер’єр компонентами вуглецевого волокна та великою кількістю шкіри. Ще раз команда показала, що MANSORY використовує лише найкращу, бездоганну шкіру, найвищу якість Alcantara і, звичайно, лише відмінне вуглецеве волокно.

Завантажити конфігуратор