UKRAINE UKRAINE UKRAINE

S-Cabrio

Свобода, динамічність та індивідуальність: ці три чесноти давно загнали ентузіастів яхтингу, але тепер MANSORY вдалося донести цей чудовий шлях до дороги. Компанія по удосконаленню автомобілів представила S-Class Cabrio на Auto-Salon у Женеві.

MANSORY “Platinum Edition” S63 Coupé, обмежений лише шістьма транспортними засобами, сам по собі був шедевром, але баварський бренд тепер надасть машині свій власний стиль і характер, використовуючи свої кропіткі методи виготовлення.

Новий аеродинамічний комплект є ключовим компонентом цієї версії. Протягом багатьох років компанія MANSORY виробляє вуглецеві волокна у своїх власних автоклавах, які не мають аналогів якості та дизайну. Всі аеродинамічні компоненти мають червоне видиме вуглецеве волокно або вони пофарбовані в рідкий чорний колір.

Гарантії, зроблені інженерами-розробниками в департаменті двигунів MANSORY щодо нової конструкції кузова, були перевищені з усіх причин – восьмициліндровий двотурбо (найкращий з боку експертів у штаб-квартирі Mercedes Affalterbach) був всебічно витончений MANSORY на базі Північної Баварії. Наприклад, MANSORY замінив турбонагрівач та спортивний повітряний фільтр і створив нову спортивну вихлопну систему з нержавіючої сталі, яка забезпечила скидання низького тиску після згоряння через кутові вихлопні труби.

Разом з оптимізацією всієї системи керування двигуном, автомобіль забезпечує захоплення дихання 840 PS (618 кВт) – яскравим кроком вперед у порівнянні з оригіналом 585 PS (430 кВт). Оновлення в роботі настільки велике, що максимальний обертовий момент повинен бути обмежений електронним способом до 1150 метрів, щоб уникнути руйнування трансмісії.

Для передачі цієї потужності на дорогу MANSORY робить колеса SPYDER і MULTISPOKE доступними в 22 дюймах. Ці ультралегкі ковані колеса є надзвичайно довговічними завдяки виробничому процесу, і вони зменшують невпинну масу до мінімуму. Високопродуктивні шини рекомендовані для забезпечення оптимального контакту з дорогою – 255 / 30ZR22 на передній осі та 295 / 25ZR22 на задній осі.

Витончені сорти шкіри були ретельно відібрані командою оббивки та ретельно підготовані вручну, щоб прикрасити всю кабіну. Трубопровід і шов є свідченням досвіду. У поєднанні з інтегрованими вуглецевими компонентами та спеціальними деталями, такими як перероблене спортивне кермо, алюмінієві педалі, шкіряний коврик для ніг, встановлений зі зшитою маркою MANSORY.

Завантажити конфігуратор