UKRAINE UKRAINE UKRAINE

S Class – BLACK EDITION

MANSORY – одна з головних адрес для ексклюзивного виготовлення автомобілів Mercedes. Компанія Brand від Bavaria ще раз підтвердила це лімузином Mercedes S-Class AMG S63, і зараз вони представляють BLACK EDITION у обмеженому випуску. Чорна лакофарбова продукція, очищена великою кількістю вуглецевого волокна, визначає вигляд яскравого MANSORY кузова. Майже всі компоненти кузова були зроблені в MANSORY за допомогою вуглецевого волокна. Ці досвідчені фахівці виробляють і обробляють цей надлегкий, надзвичайно міцний матеріал у своїх власних автоклавах довжиною до 6 метрів, що означає, що вони не повинні покладатися на зовнішніх постачальників. Це дає їм повну свободу в обсязі, придатності та дизайні компонентів.

Спортивний вихлоп MANSORY для BLACK EDITION забезпечує вражаючий звук. Задній глушник, який виготовлений з нержавіючої сталі з кутовими вихровими конвеєрами, чудово інтегрується у нову задню секцію. Але MANSORY це набагато більше, ніж просто потужний звук. Також продуктивність вже масовано піднята. З цією метою компанія MANSORY повністю переробила восьми циліндровий турбонаддув AMG S63 та встановила справжні високопродуктивні компоненти: з’єднувальні стержні, великі кінцеві підшипники, колінчастий вал, підшипники, турбонагнітач, всмоктувальна та компресорна системи, а також багато інших частин. Разом з новоствореними трубчастими вентиляторами це призводить до чудових показників продуктивності. Замість 585 к.с. (430 кВт), сильно модифікований S клас тепер досягає вражаючої потужності 1000 к.с. (735 кВт), а максимальний крутний момент піднімається до 1400 нм з електронним обмеженням при 1500-3 500 обертів на хвилину.

Вражаючі 22-дюймові диски з сплавів MANSORY забезпечують відмінний контакт з дорогою. Це також покращує керованість та значно посилює зовнішній вигляд автомобіля. Колісні мотоблоки “MULTISPOKE” оснащені шинами Vredestein ULTRAC SESSANTA, розміром 295/25 / 30ZR22 на передній панелі та 255/30 / ZR22 на задній панелі, що гарантує чудове зчеплення до дороги. Традиційному бренду Mercedes, який в інтер’єрі відрізняється комфортом, елегантністю, а також спортивністю, MANSORY пропонує внутрішні застосування: тому алюмінієві педалі, а також нове кермо дають спортивний акцент. Набір килимків для ніг, який обрамлений шкірою з вишитим гербом MANSORY, а також підсвіченими підвіконнями підвісних дверей, підкреслюють елегантний ефект. За бажанням MANSORY індивідуалізує повний інтер’єр у власній студії з шкірою, вуглецем, деревом або іншими дорогоцінними матеріалами.
Завантажити конфігуратор