UKRAINE UKRAINE UKRAINE

S-Class

Спортивна елегантність характеризує зовнішній вигляд аеродинамічної програми MANSOR. Загалом MANSORY виробляє всі компоненти кузова з надлегкого матеріалу вуглецю.

Програма інтер’єру MANSORY
Завдяки традиційному бренду Mercedes, який в інтер’єрі відрізняється комфортом, елегантністю, а також спортивністю, MANSORY пропонує пристосовані внутрішні застосування: тому алюмінієві педалі, а також нове кермо дають спортивний акцент. Набір килимків для ніг, який обрамлений шкірою з вишитим гербом MANSORY, а також підсвіченими підвіконнями підвісних дверей, підкреслюють елегантний ефект. За бажанням MANSORY індивідуалізує повний інтер’єр у власному виробництві з шкірою, вуглецем, деревом або іншими дорогоцінними матеріалами.

Колекція колеса MANSORY
Програма ободки вражає як за своїм масштабом, так і за її обсягом. Будь-який стильно спортивний або розкішний та вишуканий – MANSORY пропонує різні конструкції та розміри колеса. Остання розробка – це 22-дюймовий багатошаровий сплавний диск. Як ідеальна шина MANSORY рекомендує шини Vredestein розміром 255/30 / ZR22 на передній осі та 295/25 / ZR22 на задній осі.

Програма MANSORY
Спорт-вихлоп MANSORY має вражаюче звучання. Але MANSORY це набагато більше, ніж просто потужний звук.З цією метою компанія MANSORY повністю переробила вісьмох циліндровий турбо двигун AMG S63 та встановила справжні високопродуктивні компоненти. MANSORY пропонує два варіанти оновлення:
для варіанта MANSORY 800 продуктивність двигуна збільшується до вражаючого 800 PS / 588 кВт при 4.750 об / хв. Обертальний момент зростає до 1,300 Нм при 1,700-3,500 обертів на хвилину.

Комплектація MANSORY 1000 ідеально підходить для бізнесу: з’єднувальні стержні, великі кінцеві підшипники, колінчастий вал, підшипники, турбокомпресор, всмоктувальна та компресорна системи, а також багато інших деталей замінюють серійні частини в цих варіантах. Разом з новоствореними трубчастими вентиляторами це призводить до чудових показників продуктивності. Замість 585 PS (430 кВт), модифікований S Class тепер досягає вражаючої 1,000 PS (735 кВт).

Завантажити конфігуратор