UKRAINE UKRAINE UKRAINE

V-class

MANSORY відомий тим, що трансформує розкішні транспортні засоби та спортивні автомобілі в унікальні та захоплюючі одноразові, щоб дозволити своїм власникам на високому каблуці з усього світу максимально використати свій вільний час. Але тепер у Kourosh Mansory також є рішення для автомобілів, які потребують стильної робочої атмосфери: Mercedes-Benz V-Class, який зараз є першим класом для проїзду на дорозі.

MANSORY додав ретельно відібрані компоненти для поліпшення зовнішнього вигляду фургона.
Всі удосконалення були зроблені з використанням вуглецевого волокна, створеного в власних автоклавах для створення вуглецевих компонентів, які ніколи не піддаються компромісу за якістю або дизайном.

Завдяки своїй додатковій потужності максимальна швидкість збільшена на 11 км / год до 210 км / год.

Інтер’єр V-Class MANSORY був модернізований.
Між двома комфортними сидіннями з відкидними функціями, центральна консоль та його хвилеподібна конструкція допомагають зблизити елегантний дизайн інтер’єру салону. Всіма функціями для бізнесу та відпочинку можна керувати за допомогою центрального сенсорного дисплея, який включає в себе Wi-Fi, функції сидіння, дзвінки в режимі вільного руху .

Поряд з чорним кольором консолі та деякими функціями навколо кабіни MANSORY використовує найкращі різновиди шкіри та ретельно відбирає Alcantara, щоб створити дотик і відчувати, що це не відповідає жодному іншому автомобілю. Оббивка також демонструє майстерні рукоділля та дух виготовлення майстерності.

Завантажити конфігуратор