UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Macan

Компоненти шасі з надлегкого вуглецю, розкішні дизайни інтер’єру, а також потужне збільшення продуктивності двигуна – це основні компетенції преміум-виробника MANSORY Design & Holding GmbH. І MANSORY це ще раз підтверджує вражаючим чином, надаючи індивідуальну програму для Porsche Macan.

Незалежно від того, як ви дивитеся на цей новий позашляховик, всі компоненти цієї аеродинамічної програми MANSORY дають цьому автомобілю явно спортивне загальне враження.

Спеціалісти зробили майже всі аеродинамічні компоненти з автоклавного вуглецю препрега, характерного для MANSORY. Заздалегідь сформовані елементи вуглецевого волокна формуються в автоклаві у вакуумі та при високій температурі. Це гарантує чудову якість поверхні та мінімальну вагу.

Жодна інша компанія на ринку не настільки тісно пов’язана з використанням матеріалу з вуглецевого волокна, як MANSORY. Ультралегке та високоміцне вуглецеве волокно виготовляється та обробляється у внутрішньому автоклаві. Це робить MANSORY незалежним від постачальників і гарантує абсолютну свободу щодо наявності, відповідності та дизайну компонентів.

Щоб підтримувати могутній зовнішній вигляд, MANSORY дали стандартні двигуни Porsche Macan Diesel S і Macan Turbo серйозну додаткову потужність: з приблизно 464 к.с. / 341 кВт при 6000 обертів на хвилину і масивний момент 650 Нм при 1,300-4,500 оборотів в хвилину, турбоагрегат MANSORY, який стимулюється силовим блоком, явно перевищує базові значення (Серія: 400 HP / 294 кВт і 550 Нм при 1.350 – 4.500 оборотів в хвилину). Ефективність керування автомобілем також відрізняється від цих модифікацій.

MANSORY збільшив потужність Macan Diesel S до 301 л.с. / 224кВт при 3,500-4000 обертів на хвилину і збільшив крутний момент до 700 Нм при 1,500-2,500 оборотів в хвилину. Прискорення було покращено з 0 до 100 км / год всього за 5,6 секунди і може бути збільшено до 260 км / год.

Щоб принести цю надзвичайно потужну продуктивність на дорозі, MANSORY пропонує широкий діапазон конструкцій та розмірів колеса від 21 до 22 дюймів. Для оптимального компромісу між комфортом їзди та зовнішністю MANSORY рекомендує колесо “SPIDER” на 22 дюйма.

Як і всі інші чудові автомобілі MANSORY, з Porsche Macan, клієнт може створити його власний персональний інтер’єр з майже нескінченної комбінації елементів шкіри, Alcantara, дерева, вуглецю або алюмінію, і практично будь-які можливі технічні характеристики.

Завантажити конфігуратор