UKRAINE UKRAINE UKRAINE

New Cayenne

Як і у всіх своїх автомобілях, MANSORY приділяє велику увагу точно відповідним компонентам в Cayenne і в той же час індивідуальному спортивному дизайну. Точно вирівняні деталі являють собою ідеальну реалізацію високих стандартів, які MANSORY встановила собі, що робить цей cпортивний автомобільний транспортний засіб справжнім гонщиком.

Тут попередньо сформовані елементи вуглецевого волокна постійно формуються в автоклаві під впливом тепла у вакуумі, що гарантує ідеальну поверхню з малим вагою. Жодна інша компанія на ринку не настільки тісно пов’язана з використанням вуглецевого волокна, як MANSORY. Ці фахівці виробляють і обробляють цей надлегкий, надзвичайно міцний матеріал, вилучений із світу автоспорту у власних автосалонах, що означає, що вони не повинні покладатися на постачальників. Це дає їм повну свободу в обсязі, придатності та дизайні компонентів.

Програма інтер’єру MANSORY
Porsche Cayenne, як і всі інші автомобілі MANSORY, дозволяє клієнту створити свій власний індивідуальний інтер’єр із майже нескінченної комбінації шкіряних, алкантарських, дерев’яних, вуглецевих або алюмінієвих елементів обробки та практично будь-яких можливих технічних особливостей.

Програма MANSORY
Щоб підтримати могутній зовнішній вигляд, MANSORY дали стандартний двигун Porsche Cayenne Turbo серйозну додаткову потужність. MANSORY Turbo з гарною потужністю 800 к.с. / 588 кВт і масивним крутним моментом 1050 Нм при 2200-4000 об / хв, MANSORY Turbo значно перевищує початкові показники (стандарт: 570 к.с. / 419 кВт і 800 Нм при 2.500-4000 об / хв). Це збільшення продуктивності можливе завдяки використанню нового турбонагнітача, нового повітряного охолоджувача заряду та абсолютно нового вихлопу, а також оптимізованої електроніки двигуна. Ефективність водіння також має переваги від цих модифікацій.

Колекція колеса MANSORY
Вражаючі 23-дюймові легкосплавні диски MANSORY забезпечують відмінний контакт з дорогою. Це також покращує керованість та значно посилює зовнішній вигляд автомобіля.

Завантажити конфігуратор