UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Panamera 971

В автосалоні у Женеві ці атво вже давно є ексклюзивними моделями для розкоші, зробленими престижними виробниками. Жоден інший міжнародний торговельний ярмарок не поєднує в собі кращих виробників та фірм з легкових автомобілів з усього світу, як це автомобільне шоу на південному заході Швейцарії.

Компанія MANSORY залишається вірною своєму покликанню своїми останніми виготовленнями автомобілів. У їх просторому стенді на виставці престижних автовиробників цей ексклюзивний спеціаліст вперше представить свою програму для нової Porsche Panamera у світі.

MANSORY є однією з найбільш плідних користувачів цього передового матеріалу за межами світу Формули-1 та космічних подорожей. На відміну від інших модифікаційних компаній, компанія MANSORY випускає свої вуглецеві компоненти у своїх власних автоклавах і не покладаються на постачальників. Це вимагає великої кількості експертизи, вдосконаленого протягом багатьох років інженерами та дизайнерами, а також досягнення, такі як нові форми та конструкції та збільшений розмір аеродинамічного пакета.

Шини відповідають за передачу підвищеної продуктивності на дорогу. Департамент розробки MANSORY оснастив бензиновий двигун оптимізованим ECU, спортивним повітряним фільтром та високоякісною вихлопною системою, що складається з кінцевих труб та вихлопних труб. Цей розширений пакет збільшує потужність Porsche до 35 PS (26 кВт) і забезпечує 40 нм максимальний крутний момент.

Завантажити конфігуратор