UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Trade-in

Вигідна і заощадлива формула Trade-in для автовласників елітних автомобілів

Набридло старе авто? Мрієте про новенький супер-кар, але не хочете займатись документами і зняттям з обліку? Дзвоніть в Mansory Ukraine, у нас є великий досвід по супроводженню угод з елітними автівками. Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому можемо запропонувати найбільш ефективні схеми купівлі і продажу транспортних засобів.

Що таке Trade-in, і яка в цьому вигода для власника?

Trade-in – це схема купівлі транспортних засобів, при якій вартість вашого автомобіля зараховується як частина оплати майбутнього залізного коня. Начебто проста угода, але вона дає масу переваг для клієнтів Mansory Ukraine:

 • Економія часу – вам не треба шукати покупця на своє старе авто, немає також необхідності демонструвати недоліки і відмінності автомобіля десяткам бажаючих купити автомобіль;
 • Гарантії безпеки – угоди по Trade-in підписуються у комфортних для клієнта умовах, без жодних ризиків натрапити на аферистів, відвертих злодіїв і крадіїв. Це особливо важливо при реалізації елітних моделей;
 • Ми пропонуємо справедливу і чесну ціну, яка залежить виключно від стану автомобіля – продаж вживаного автомобіля – складна справа, особливо коли покупець намагається необґрунтовано знизити ціну. Забудьте про «торг біля авто», ми проведемо комплексну діагностику і продемонструємо детальний звіт;
 • Новий автомобіль ви зможете отримати безпосередньо в день звернення – для багатьох з нас основний ресурс – це час. Тому в Mansory Ukraine намагаються зробити все можливе, щоб угоди оформлялися майже миттєво, без зайвих бюрократичних перепон;
 • Жодних ризиків при купівлі автівки – ви отримаєте автомобіль у бездоганному стані, з повністю відомою історією. Це радикально відрізняє наші послуги по Trade-in від придбання транспортних засобів «з рук».

Різниця по вартості вашого колишнього і нового автомобіля оплачується на вигідних умовах по комфортній схемі (безготівкова, готівка, кредитні кошти).

Варто відзначити, що по Trade-in в Європі і США оформлюється більша частина угод. Власники зацікавлені в придбанні нових, модних, потужних і надійних транспортних засобів, а також в вигідному продажу колишніх авто. Саме тому практично кожна купівля з салонів, або від диллерів проводиться сумісно з продажем колишнього автомобіля.

Скільки займає часу угода по Trade-in? 

Оформлення двох угод (продаж і купівля), а також перереєстрація власників займає не більше 3-4 годин. Якщо навіть цього часу для вас забагато, ми можемо взяти на себе всі без виключення обов’язки власника, оформити Trade-in під ключ. Вам не треба відволікатися від роботи, сімейних справ чи змінювати звичний графік.

Чому варто вибрати Trade-in в Mansory Ukraine?

 • Ми допомагаємо втілювати мрію в життя!
 • Менеджери підготують для вас найкращі варіанти і всі документи;
 • Працюємо з самими блискавичними, яскравими, найдорожчими автомобілями;
 • Гідно оцінимо ваш транспортний засіб;
 • Гарантуємо повну конфіденційність і захист інтересів клієнта;
 • Забезпечимо індивідуальний підхід по кожному запиту.

В житті і так достатньо обмежень! Навіщо відмовлятися від мрії, адже до суперкара лише один крок!