UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Dawn

У всьому світі назва MANSORY є синонімом витонченості розкішних автомобілів. З новою програмою для Rolls-Royce Dawn компанія Brand від Bavaria знову зарекомендувала себе як найпопулярніша для ексклюзивних аксесуарів.
Спортивна елегантність характеризує дизайн конструкції MANSORY: для того, щоб відповідати високим вимогам щодо вигляду та аеродинаміки, дизайнери MANSORY дали передній частині абсолютно новий дизайн.

В якості оптимальних шин MANSORY рекомендує високоякісні шини від Vredestein у розмірах 265/35/22 для передньої осі та 295/30/22 для задньої вісі.

Rolls-Royce Dawn потужністю двигуна 740 к.с. / 544 кВт при 5500 об / хв (стандарт: 570 к.с. / 420 кВт). Одночасно максимальний крутний момент збільшився на 220 Нм до 100 Нм, з діапазоном 1500 об / хв до 5500 обертів на хвилину. Завдяки цьому авто може прискорюватися від 0 до 100 км / год всього за 4,5 секунди. Максимальна швидкість збільшена з 250 до 285 км / год.

Тільки найкращі матеріали використовуються для нового дизайну інтер’єру. Матовий алюміній, вуглецеве волокно, дерево парусину або поліровані лаки, які добре очищаються в кабіні відповідно до побажань замовника. Виняткова ручна вишивка в килимах для ніг та підлокітники для голови забезпечують додатковий візуальний фокус. Таким чином, досягається стиль, який забезпечує ідеальний симбіоз між розкішним відчуттям та стилем життя.

Завантажити конфігуратор