UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Ghost I

На основі концепції Rolls-Royce Ghost, MANSORY представляє одну з трьох обмежених зразків люкс-класу. Тонкі модифікації, призначені для збільшення елегантності автомобіля та додавання відчуття спортивності, є пріоритетними.

Програма інтер’єру MANSORY
У з’єднанні з вишуканими зовнішніми оновленнями, інтер’єр є оазисом розкоші. Спортивне кермо разом з світлими кольорами вставки бамбука створює неперевершену ексклюзивну атмосферу.

MANSORY знову відрізняється успіхом у модернізації автомобіля верхнього класу люкс до неперевершеної висоти. Завдяки новим оновленням Rolls-Royce Ghost представляє себе в новому стилі. Технологія та розкіш знаходяться в ідеальній синергії і з гордістю демонструють виразний дизайн.

Колекція колеса MANSORY
Після поліпшення продуктивності також зросли розміри колеса. MANSORY створив новий дизайн спеціально для “White Ghost Limited”. Його інноваційна конфігурація ідеально гармонує з дизайном компанії White Ghost Limited.

Програма MANSORY
Замість стандартного 570 PS (420 кВт), модернізована серія White Ghost Limited MANSORY тепер має потужний 638 PS (469 кВт) при 5700 об / хв (RPM). Інженери в баварському місті Бранд поблизу Байройта збільшили максимальний крутний момент від 780 до вражаючого 860 метрів. Це дає змогу двигуну прискорити 2360 кілограм автомобіля від 0 до 100 км / год лише за 4,5 секунди, при цьому заощаджує 0,4 секунди в порівнянні з серійною версією. Завдяки скасованому обмеженню швидкості, прискорення більше не обмежується 250, а швидше 290 км / год.

Завантажити конфігуратор