UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Ghost II

Завдяки Rolls-Royce, як і всім попереднім модифікаціям автомобілів, MANSORY приділяє велику увагу точно встановленим компонентам, одночасно створюючи розкішні індивідуальні конструкції. Точна деталізація являє собою ідеальну реалізацію високих стандартів MANSORY.

Інженери виготовили практично всі аеродинамічні компоненти з автоклавного вуглецю, характерного для MANSORY. Тут попередньо сформовані елементи вуглецевого волокна постійно формуються в автоклаві під впливом тепла у вакуумі, що гарантує ідеальну поверхню з малою вагою.

Програма інтер’єру MANSORY
Завдяки нещодавно розробленому ергономічному спортивному кермо MANSORY MANSORY пропонує клієнту особливу увагу в інтер’єрі. Як і у всіх інших автомобілів MANSORY з Rolls-Royce Ghost, клієнт може створити свій власний інтер’єр з майже нескінченної комбінації шкіряних, алкантарських, дерев’яних, вуглецевих або алюмінієвих елементів обробки та практично будь-яких можливих технічних особливостей.

Програма MANSORY
Для того, щоб підтримати потужну візуальну присутність, MANSORY дали двигун “Rolls-Royce Ghost” прискорення продуктивності. Приблизно 652 кінських сили / 479 кВт і величезний крутний момент 1050 Нм на 1500 Ghost значно перевищує початкові показники RPM (модель виробництва: 570 кінських сил / 420 кВт і 750 Нм при 1500 обертів на хвилину). Це збільшення потужності можливо завдяки використанню нового вихлопного пристрою та оптимізацією продуктивності додаткового блоку керування. Ефективність водіння також має переваги від цих модифікацій. MANSORY може розігнатись до 100 км / год всього за 4,3 секунди, а завдяки розміру Vmax – швидкість сягає до 280 км / год.

Завантажити конфігуратор