UKRAINE UKRAINE UKRAINE

Wraith Bleurion

Більш ексклюзивний, більш індивідуальний, MANSORY. Лише деякі модифікатори мають достатньо досвіду та впевненості у собі, щоб уточнити навіть досконалість Rolls-Royce. MANSORY вже багато разів зробила собі ім’я для цього, і тепер, разом з BLEURION, вони представляють свою індивідуальну програму Rolls-Royce Wraith.

Природно, у MANSORY існує лише один матеріал для аеродинамічних компонентів: вуглець із внутрішнього автоклава. Цей високопоставлений виробник протягом багатьох років здійснює роботу під власним керівництвом, що має неперевершену виробничу експертизу, гарантуючи повне виконання власних стандартів – від планування виробництва до складання.

Навіть стандартна версія дванадцяти циліндрів досягає найвищих рівнів продуктивності, яку Rolls-Royce завжди славила. 632 PS (465 кВт) і максимальний крутний момент 800 Нм, встановили новий стандарт для бренду англійської розкоші. Але MANSORY пішов далі: на 5000 об / хв водій має у своєму розпорядженні 740 к.с. (544 кВт). Це поставляється з максимальним крутним моментом 1000 нм, в районі від 1500 до 5000 обертів. Інженери MANSORY досягають цієї додаткової продуктивності з вишуканими характеристиками двигуна.

Ця потужність передається на дорогу ультралегкими колесами діаметром 22 дюйми. Вони одягнені у Vredestein ULTRAC VORTI R-шини розміром 265/35 / R22 на передній панелі та 295/30 / R22 на задній осі. MANSORY знизили центр ваги автомобіля на 40 мм з модифікованим модулем пневмопідвіски, що змушує колеса сидіти ще більше прямо в колісних арках.

Завантажити конфігуратор